Kulinářská soutěž OwlBowl

Norbert Tlustý 14.03.2024

Dne 6. března se naši žáci zúčastnili 1. ročníku kuchařské soutěže OwlBowl. Soutěž pořádala ZŠ Klausova. Soutěže se zúčastnilo celkem osm týmů. Úkolem pro jednotlivé týmy bylo připravit studené pohoštění pro 20 hostů. O umístění rozhodovaly body, které jednotlivým týmům přidělovala porota v průběhu soutěže. Jednotlivé týmy byly hodnoceny na základě následujících kritérií: týmová práce v kuchyni, servis připraveného pokrmu, úklid kuchyně a samozřejmě chuť hotových pokrmů. Tým naší školy byl složen ze čtyř žáků 8. ročníku (Filip Němeček, Jonáš Povejšil, Matyáš Havelka, Samuel Armić Sponza) a umístil se na 3. místě. Gratulujeme ke skvělému umístění a děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy!

Aleš Trávníček