Vystoupení pěveckého kroužku na vánočním jarmarku

Norbert Tlustý 11.12.2023

Na začátku adventu dostaly děti z pěveckého kroužku paní učitelky Egermaierové milou příležitost – představit své hudební dovednosti na vánočním jarmarku, který pořádala Městská část Prahy 13. Ve středu, 6. 12. tak vystoupily se svým hudebním pásmem vánočních písní v prostorách radnice. Společně s dětmi z ostatních škol naší městské části přispěly svým vystoupením k příjemné vánoční atmosféře. Podpořit je přišli i někteří žáci z naší školní družiny. Po představení pak měli všichni možnost vyrobit si vánoční dekorace, popř. papírové betlémy v dílničkách, které byly součástí tohoto vánočního trhu. Pěvecký kroužek se těší na další podobná vystoupení a přeje všem krásný, koledami naplněný předvánoční čas.