Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Třetí vystoupení pro seniory v adventním čase | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Třetí vystoupení pro seniory v adventním čase

Norbert Tlustý 19.12.2022

V adventním čase již potřetí navštívili žáci naší školy seniory v Domově třetího věku Zity Kabátové ve Stodůlkách. Tentokrát to byli žáci muzikanti, kteří obyvatelům domova zahráli koledy a vánoční melodie na klavír, trubku, kytary, housle a saxofon a také zazpívali dvě populární vánoční písně, Purpuru a Půlnoční. Ke zpěvu se přidali i mnozí senioři a zaměstnanci domova.

Věřím, že naši žáci přispěli k nastolení vánoční atmosféry. Děkujeme našim žákům Adéle Adamkové (5.C), Aaronu Dolia-Muzychuk (4.B), Sofii Elizabeth Hasik (9.B), Jakubu Loskotovi (6.B), Filipu Němečkovi (7.A), Petře Šikýřové (8.B), Anitě Tomečkové (9.B), Sofii Vlčkové (6.A) a Tomáši Ždánskému (9.A) za toto hudební vystoupení a reprezentaci školy.

Pod stromečkem najdou všichni senioři dárečky, které pro ně vyráběli žáci naší školy. I jim děkujeme a věříme, že jejich dárečky obyvatele domova potěší.

          

Powered by Froala Editor