Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Svět knihy Praha 2023 | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Svět knihy Praha 2023

Alena Merhautová 11.05.2023

Žáci a žákyně 9. tříd se vypravili ve čtvrtek 11. 5. do Křižíkových pavilonů na Výstavišti v Holešovicích, kde se letos koná 4denní mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha 2023.

Žáci si s celodenní vstupenkou, zvýhodněnou pro školní skupiny, mohli projít všechny výstavní stánky, zúčastnit se workshopů, diskusí, hlasitého čtení autorů, autogramiád apod. Nechyběly ani deskové hry, na veletrhu bylo totiž k zhlédnutí a vyzkoušení mnoho aktivit pro děti a mládež. Doprovodný program byl velmi bohatý.

Mnozí si domů donesli nějaký dárek či zakoupenou knihu, kterých byly v areálu tisíce. Žáci si nevšední zážitek užili, někteří se dokonce objevili ve video reportážích ve večerních zprávách.

Mgr. Iveta Pichlová, vyučující ČJ

Powered by Froala Editor