Školní družina na turnaji v minigolfu

Norbert Tlustý 04.12.2023

30.11. se zúčastnili žáci školní družiny z odd. 2. až 4. tříd sedmého pražského mezi školního turnaje v minigolfu JUNIOR MINIGOLF MASTERS. Účast na této soutěži je pro naši školní družinu již tradicí. Na golfovém hřišti v OC Kotva pod záštitou zkušených trenérů si děti vyzkoušely, že hrát minigolf může opravdu každý a není to zrovna lehká disciplína, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vyžaduje soustředění a jistou zručnost a jako každá hra, má i minigolf svá pravidla. Během hry si děti poctivě zapisovaly zahrané body, které se potom budou porovnávat s výsledky dosaženými žáky z ostatních škol. A třebaže se letos našim žákům ne všechno podařilo podle jejich představ, užili si zábavné hravé odpoledne. Školní družina má díky finančnímu příspěvku Klubu rodičů při ZŠ Mládí již několik let k dispozici golfové vybavení, a tak se nejen účastnící turnaje těší, až budou moci své dovednosti zdokonalit na minigolfovém hřišti v Centrálním parku.

Za školní družinu Petra Hřivnová