Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Sběr starého papíru | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Sběr starého papíru

Norbert Tlustý 24.03.2023

Dobrovolnou sběrovou akci pořádáme každý rok, většinou 2x až 3x do roka. Ne všichni třídíme odpad tak, jak by se mělo. Sběrová akce je příležitost pro žáky a celé rodiny, přispět k ekologickému zpracování starého papíru a je to zároveň taková komunitní akce, která do jisté míry podporuje sounáležitost ke společenství lidí se školou spjatých. 

V minulých letech to byla zároveň možnost, jak získat nějaké finanční prostředky, které byly vždy použity na nákup odměn pro žáky za jejich různé úspěchy a činy, které stálo za to ocenit. V současné době výkup starého papíru moc finančních prostředků škole nepřinese, ale akci přesto pořádáme. 

Zároveň vždy probíhala, a i tentokrát bude probíhat motivační soutěž o nejlepšího přispěvatele, proto žáci odevzdávají v recepci lístek s jménem, třídou a váhou papíru (nebo nahlásí).

Kdo chce naši školu v této akci podpořit, může sběr nosit ve dnech 11. - 14. dubna od 6:30 do 17:00 hodin do kontejneru na školním dvoře a v recepci školy nahlásí jméno žáka/žákyně, třídu a váhu sběrového papíru.

Powered by Froala Editor