Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Republiková soutěž Veolia Streetfootball | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Republiková soutěž Veolia Streetfootball

Alena Merhautová 17.05.2023

Turnaj Veolia Streetfootball se konal 16.5. na Letenské pláni a v naší kategorii se do něj přihlásilo celkem 16 školních týmů z celé republiky. Hrálo se o hodnotné ceny a finále na speciálně upraveném hřišti. Náš tým do finále postupoval ze základní skupiny z 1. místa ( dvě výhry a jedna remíza). V semifinále jsme podlehli ZŠ U Roháčových kasáren.  V boji o 3. místo však naši sportovci z Mládí nezaváhali ! 

Žáci si odnesli nejen sportovní zážitky, posílení týmového ducha a radost ze sportovního dopoledne. Za 3. místo jim připadl obrovský nádherný pohár, který nám všem bude jejich úspěch stále připomínat,  a 6000,- v poukázkách do sportovního obchodu. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy těmto fotbalistům a fotbalistkám: 

Anna Oudránová, Eliška Hřebejková, Tomáš Fořt, Tobiáš Pánek ( všichni z 8.B), Matouš Verner, Štěpán Pejšek (oba z 9.B) a Filip Hartmann (7.A)

Aleš Trávníček, kouč týmu a vyučující TV


Powered by Froala Editor