Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Prvňáčci pasováni na čtenáře | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Prvňáčci pasováni na čtenáře

Norbert Tlustý 24.06.2024

V prvních třídách se po celý školní rok děti pilně a svědomitě učily číst. Poznávaly písmenka, pak slabiky a celá slova. Těšily se z přečtení krátkých vět. Ale dnes už zvládnou i delší texty. A tak k radosti nás paní učitelek jsme mohly děti nechat v Městské knihovně Stodůlky slavnostně pasovat na čtenáře. Děti složily slib a přísahaly, že odteď už budou knihy samy číst, o knihy se budou starat a nebudou knihám ubližovat. Za odměnu všechny děti dostaly na památku knihu od autorky Zuzany Pospíšilové. Příští týden nás čeká přímo s touto autorkou ještě beseda.  

Mgr. Kateřina Slezáčková


Powered by Froala Editor