Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Plavecký výcvik ve škole v přírodě | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Plavecký výcvik ve škole v přírodě

Norbert Tlustý 20.05.2022

Předpokládaný návrat ke škole v pátek 20.5. mezi 17:30 a 18:00 hodin.

První část plaveckého výcviku absolvují žáci 3. tříd při týdenním pobytu ve škole v přírodě v bazénu Hotelu Bezděz u Máchova jezera.

V pondělí dopoledne žáci třetího ročníku dorazili do hotelu Bezděz na plaveckou školu v přírodě. Po výborném obědě a poledním klidu se děti zúčastnily své první plavecké lekce a byly rozdělené do tří plaveckých skupinek – chobotnice, žraloci a delfíni. Odpoledne děti strávily na pláži u Máchova jezera, kde si stavěly hrady z písku, hrály míčové hry a naučily se živé pexeso. Večer je ještě čekal výtvarně-zábavný program.

Dnes nám počasí nepřálo (úterý). Téměř celý den slabě pršelo.  Ale i tak si děti den velmi užily. Zdokonalovaly svůj plavecký styl, vyzkoušely si nové hry ve vodě i na suchu. A napsaly krásné pohledy domů. Všichni měli celý den výbornou náladu a zdraví domů.

Program středečního dne byl opět velmi pestrý. Celý den krásně svítilo sluníčko. Děti posílené výborným obědem (řízek s bramborem) podávaly skvělé sportovní výkony. Všichni jsou opravdu velmi šikovní. Během odpoledne se děti prošly k Yacht klubu a podívaly se k výpusti Máchova jezera. Nejvíce se děti těšily na večerní diskotéku, kterou instruktoři zpestřili různými zábavnými hrami. Byl to opravdu krásný den.

Dnešní den (ČT) byl ve znamení krásného letního počasí, které přálo sportům a hrám na pláži. Děti si venkovní hry užily, každá třída se zabavila svým programem - stavěním domečku, stavbami z písku nebo vycházkou. Týden jsme si všichni užili a teď už se můžeme těšit domů.


Powered by Froala Editor