Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Plavecký výcvik ve škole v přírodě | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Plavecký výcvik ve škole v přírodě

Norbert Tlustý 13.05.2022

Poslední den našeho pobytu je u konce. Děti předvedly své plavecké dovednosti, dostaly diplomy a naposledy si zadováděly u Máchova jezera. Dobré jídlo a pláž jim prý bude chybět, ale už se těšily domů.

Čtvrtek se velmi vydařil. Jako každý den, i dnes děti trénovaly správnou techniku plavání a účastnily se her na pláži i v lese. Někteří otužilci dováděli v Máchově jezeře, jiní si zase užili prohlídku veteránů. Znovu jsme mohli být vděční za nebe bez mráčku. V pátek přijedeme mezi 17:30 a 18:00 hodin.

Třetí den je úspěšně za námi! Také dnes jsme měli štěstí na teplé a slunečné počasí. Děti dále pilně trénovaly v bazéně, užívaly si her na pláži a některé se podívaly až k výpusti Máchova jezera (...nebo že by to byl rybník?). Vrcholem večera byla diskotéka, při které se roztančil téměř každý.

V úterý čekal žáky pátých tříd další den plný sportů a her. Děti zlepšovaly své plavecké dovednosti, běhaly štafety a zahrály si Kimovu hru. Také se věnovaly stavbám z písku a plážovým hrám. Celý den bylo v Máchově kraji krásné počasí.

Páté třídy v pondělí dorazily do Starých Splavů u Máchova jezera. Po obědě a poledním klidu následovalo sportovní odpoledne. Děti prozkoumaly okolí a zúčastnily se první lekce plavání, při které byly rozděleny do skupin dle plaveckých dovedností. Všichni zdraví domů.

Powered by Froala Editor