Oznámení o přijetí dětí k povinné školní docházce

Norbert Tlustý 17.05.2023

Vážení rodiče,

pod odkazem níže najdete seznam registračních kódů dětí, které byly přijaty k povinné školní docházce do zdejší školy. Kódy byly Vašemu dítěti přiřazeny při letošním zápisu. Uvedeny jsou na přihlášce.

Kladná rozhodnutí se nezasílají. Pokud byste je potřebovali, můžete si o ně napsat na email zapis(@)zsmladi.cz.

V květnu se bude konat program pro předškoláky Hrajeme si na školu, při kterém se děti blíže seznámí s prostředím školy a vyzkouší si, jak se budou ve škole učit.

Termín květnového programu je 24. května. Program začne v 15:30 a skončí v 16:30 hodin. O programu budeme samostatně ještě informovat na webové stránce před jeho konáním.

Děti budou rozděleny do tří prvních tříd. Při rozdělování žáků přihlédneme k přání, aby dítě bylo společně ve třídě s kamarádem či kamarádkou.

Odkaz na hromadné oznámení o přijetí najdete ZDE