Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Oslavy Dne dětí s Klubem přátel ZŠ Mládí | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Oslavy Dne dětí s Klubem přátel ZŠ Mládí

Norbert Tlustý 01.06.2023

Klub přátel školy při ZŠ Mládí společně s dobrovolníky z řad žáků 9. tříd uspořádal pro děti 1. stupně zábavné odpoledne plné soutěží, tance a písniček. Oslavy Dne dětí se zúčastnily také družinové děti. Školní hřiště se tak na několik hodin proměnilo v překážkovou dráhu, taneční parket, kroužek zdravovědy, tetovací salón, či lukostřeleckou arénu. Za splnění úkolů nechyběly sladké odměny. Oslava Dne dětí se i letos vydařila. Jménem Klubu přátel školy i jménem školy děkujeme všem za pomoc při organizaci. Obzvlášť děkujeme dobrovolníkům z řad žáků devátých tříd. Jejich zapojení bylo velmi přínosné a potřebné a ukázalo opět hezké vztahy mezi našimi nejstaršími a mladšími žáky. Děkujeme.


Powered by Froala Editor