ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Mistři ze ZŠ Mládí

Norbert Tlustý 08.03.2024

Již na podzim jsme na webové stránce oznámili skvělý úspěch vybraných žáků 8. a 9. tříd ve stolním tenise. Obvodní kolo Prahy 13 dopadlo výborně a v konkurenci ostatních škol jsme vybojovali 1. místo. To jsme ale netušili, co nám budoucnost ještě přinese.

Žákovské soutěže mají i svá postupová kola, a tak nám výše zmíněný úspěch přinesl možnost poměřit síly s těmi nejlepšími školami z celé Prahy v rámci kraje. Vydali jsme se tedy s naším čtyřčlenným družstvem směr Praha- Braník, kde se nachází krásný sportovní areál Hamr Braník. Ráno, ve středu 6. března jsme byli připraveni na místě a turnaj mohl začít. Po pár hodinách je dobojováno.

Jak tomu bývá, nejtěžší soupeř přišel na konec. Závěrečný zápas byl nádhernou ukázkou krásy stolního tenisu. I tuto těžkou zkoušku jsme zvládli a s velkou radostí tak mohli přivézt zpět do školy pohár za neuvěřitelné první místo! Zdá se, že tomuto sportu se na Praze 13 a obzvlášť na naší „základce“ opravdu daří. Sportu, a stolnímu tenisu obzvlášť, zdar!

Vítězné družstvo: Lukáš Pantoflíček 9.A, Martin Sobotka 9.A, Adam Koteljuk 8.A, Jan Novotný 8.B