Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Hodina anglické konverzace na 2. stupni jde i jinak | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Hodina anglické konverzace na 2. stupni jde i jinak

Alena Merhautová 21.06.2022

Hodina anglické konverzace jinak

 Žáci ZŠ Mládí si v sedmém ročníku volí konverzaci v anglickém, francouzském nebo německém jazyce. Letošní sedmáci mají konverzaci v angličtině jednou týdně. Nacvičují v ní rozhovory, hrají jazykové hry a také čtou adaptovanou četbu v angličtině.

Skupina žáků 7. B četla v průběhu roku o velkém požáru Londýna. Po přečtení každé kapitoly následovala dramatizace, interaktivní hra nebo dokument z dílny BBC.

Na konci školního roku si připravili vlastní televizní zpravodajství o této významné historické události. Sami si připravili text, kostýmy a rekvizity. Žákyně Petra Šikýřová pak jednotlivé scénky sestříhala do finální podoby, kterou máte možnost zhlédnout po kliknutí na odkaz pod textem.

Doufám, že se vám výsledek bude líbit bez ohledu na drobné chyby a překlepy.

Video The Great Fire Of London

PhDr. Doubravka Matulová, vyučující Aj a KAj na 2.stupni

 Powered by Froala Editor