Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Hlasitý koncert v kostele sv. Šimona a Judy | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Hlasitý koncert v kostele sv. Šimona a Judy

Alena Merhautová 10.03.2023

Ve středu 9. 3. se 7. třídy zúčastnily "hlasitého" koncertu s workshopem v kostele sv. Šimona a Judy na Starém Městě. Ten proběhl pod vedením Pražského filharmonického sboru, který je nejstarší profesionální sbor v historii Československa a České republiky. Patří k významným pěveckým tělesům jak na domácí scéně, tak i v evropském měřítku.

            Pod vedením paní lektorky, Amálky Třebické, se žáci zapojili do rozmanitých zvukových, pěveckých a pohybových aktivit. Dozvěděli se během nich nejen o základních hudebních pojmech, ale také o netradičních hudebních nástrojích, které byly žákům během představení představeny. 

            Hodinový hudební workshop prokládaný pěveckými vystoupeními Pražského filharmonického sboru byl pro všechny zajímavým zážitkem i prožitkem. 

 

Iveta Pichlová, třídní učitelka 7.B

 

 

 

Powered by Froala Editor