Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Frisbee Ultimate v hodinách TV | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Frisbee Ultimate v hodinách TV

Alena Merhautová 31.05.2023

Během minulého týdne si chlapci z druhého stupně měli možnost vyzkoušet netradiční sportovní hru Ultimate Frisbee. Pod vedením zkušených hráčů z týmu FUJ se hráči seznamovali se základními technikami hodů diskem a pravidly této hry. Na závěr každého bloku si žáci mohli vyzkoušet své nově získané dovednosti a znalosti ve hře.

Ultimate Frisbee je mladý týmový sport, který je postaven na filosofii fair play. Oproti jiným hrám se zde nevyskytuje role rozhodčího. Každý hráč zodpovídá sám za sebe a při provinění proti pravidlům se sám přizná nebo je upozorněn protihráčem. Hra sama o sobě je velmi rychlá a plná akce.

Doufáme, že si tento netradiční blok v rámci hodin TV žáci užili. V případě, že by měl někdo zájem si ho vyzkoušet v klasických podmínkách anebo v něm pokračovat, přikládáme kontakt na tým FUJ, který má mládežnické kategorie.

Flying Ultimate Junta – Ultimate frisbee Praha (fujultimate.cz) 

@fuj_ultimate_frisbee (Instagram)


Powered by Froala Editor