Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Dopravní výchova 4. tříd | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Dopravní výchova 4. tříd

Norbert Tlustý 02.06.2021

Dopravní výchova je důležitou součástí vzdělávacího procesu. Naším cílem je bezpečná cesta dětí nejen do školy. Letošní rok byl náročný i díky zavřenému dopravnímu hřišti. Během rotační výuky se žáci v malých skupinkách seznamovali s pravidly silničního provozu pomocí názorných obrazů. Řešili situace, do kterých se mohou dostat jako chodci i jako cyklisté. Během distanční výuky si samostatně vyzkoušeli svoje znalosti pomocí testů s řešením na internetové stránce Markétina dopravní výchova. Po návratu do školy jsme si učivo zopakovali a úspěšní řešitelé zkušebního testu získali průkaz cyklisty. Příští rok, pokud nám to situace dovolí, se budeme ve zvýšené míře věnovat praktické části dopravní výchovy.

Powered by Froala Editor