Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Dívky ZŠ Mládí skvěle zabodovaly na turnaji ve Streetballu | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Dívky ZŠ Mládí skvěle zabodovaly na turnaji ve Streetballu

Norbert Tlustý 17.06.2024

Dívky z naší školy dosáhly vynikajícího úspěchu na turnaji ve streetballu, kde po skvělém výkonu obsadily druhé místo. Po napínavém průběhu turnaje se probojovaly až do finále, kde bojovaly o vítězství trestnými hody. Finálový zápas skončil těsným výsledkem 3:4.

Turnaj byl výborně zorganizovaný a dívky si ho náležitě užily, přestože se musely vypořádat s nepřízní počasí. Prudká průtrž s kroupami však nezastavila jejich odhodlání ani nadšení. Díky skvělé organizaci a obětavosti pořadatelů mohl turnaj pokračovat a úspěšně dospět do konce.

Na závěr si dívky ze ZŠ Mládí odvezly nejen pěkné ceny, ale i mnoho zážitků a zkušeností, které jistě zúročí v budoucích sportovních kláních. Gratulujeme jim k výbornému výkonu a držíme palce do dalších zápasů. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Kateřina Wollnerová, vyučující TV

Powered by Froala Editor