Norbert Tlustý 16.02.2022

Den otevřených dveří se letos uskuteční ve čtvrtek 3. března.

Z programu:

Dopoledne je možno zhlédnout vyučovací hodinu v 1. nebo 2. třídě v čase 8:55-9:40 hod.. Tuto možnost nabízíme rodičům, bez dětí. Prosíme případné zájemce o návštěvu dopolední hodiny, aby přicházeli do školy v čase mezi 8:40 - 8:50 hod. Beseda se uskuteční v odpoledním programu. Během provozu není možné dopoledne besedu konat.

Vzhledem k vyvíjející se epidemiologické situaci předpokládáme, že návštěvníci budou dodržovat hygienická opatření, jako je např. zakrytí dýchacích cest respirátorem a dezinfekce rukou.

Odpoledne nabídneme zájemcům prohlídku školy a besedu s vedením školy. Škola bude pro zájemce otevřena od 16:00 do 18:00 hodin. Beseda se uskuteční od 16:30 do 17:00 hodin.