Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Den dětí s geolokační hrou Metro 50 | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Den dětí s geolokační hrou Metro 50

Norbert Tlustý 03.06.2024

Poslední květnový pátek se skupina žáků z 2. stupně vydala na trasu metra linky B, kde si formou interaktivní hry ověřili, co vše vědí o pražském metru a jeho okolí, dozvěděli se také zajímavosti o historii Prahy a o zdejší kultuře. Hra Metro 50 byla vytvořena k oslavám letošního 50. výročí pražského metra.  

Po splnění úkolů na každé zastávce linky B každý nasbíral daný počet bodů. Po dosažení 750 bodů u jednotlivce se skupina vydala do infocentra ve stanici Můstek, kde na každého aktivního hráče čekala odměna – placka s motivem 50 let metra. Každý účastník ještě dostal od organizátorky akce absolventskou vizitku s 2 ikonickými fotkami metra. 

Netradiční oslava Dne dětí se vydařila, hru můžeme všem doporučit. Lze ji hrát na všech linkách metra po stažení aplikace Metro 50. 

Iveta Pichlová

Powered by Froala Editor