Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Adaptační kurz žáků 6. tříd | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Adaptační kurz žáků 6. tříd

Alena Merhautová 10.09.2021

Adaptační kurz v ráji

Žáci a žákyně 6. A a 6. B se se svými novými třídními učitelkami vypravili do Českého ráje na seznamovací kurz. Celý pobyt probíhal v rozlehlém areálu rekreačního střediska nedaleko Prachovských skal.  Tam směřoval i středeční pěší výlet, který jsme si zpříjemnili sbíráním hub.

Po pondělním příjezdu a chutném obědu začaly seznamovací aktivity. Ty pak probíhaly každé všední dopoledne. Odpoledne byla věnována sportovním hrám, které také utužovaly nové kolektivy.

Každý večer se konal speciální program, například zpívání a opékání buřtíků u táboráku, interview s třídní učitelkou, bojovka nebo rozlučková diskotéka.

Týden v ráji si všichni náramně užili, a to nejen díky skvělým instruktorům pořádající agentury, ale i díky milému personálu rekreačního střediska.  Děkujeme!

6. A a 6. B

Adaptační nebo-li seznamovací kurz je jeden z nejvhodnější způsobů, jak seznámit novou  třídu a rozvinout přátelské vazby v kolektivu dětí. Vytvoření přátelského kolektivu mezi spolužáky je základním pilířem pro dobrou atmosféru ve třídě.Powered by Froala Editor