Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Zapojení školy do projektu Zelená škola | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Zapojení školy do projektu Zelená škola

Norbert Tlustý 10.01.2024

Projekt Zelená škola posiluje ekologické cítění dětí a pomáhá školám s ekologickou likvidací vysloužilého elektra.

V roce 2011 vznikl bezplatný projekt Zelená škola, do něhož se mohou zapojit všechny školy a školky napříč Českou republikou a který si klade za cíl posilovat ekologické cítění dětí různého věku. Školy zapojené do projektu obdrží k užívání nerezový sběrný box, do kterého mohou nejen děti, ale i zaměstnanci školy vkládat drobnější vysloužilá elektrozařízení.

Součástí projektu je také vzdělávací program Odpad není k zahození, který je nově k dispozici nejen Zeleným školám, ale všem zájemcům. Pro Zelené školy REMA pořádá i zábavně-vzdělávací aktivity a soutěže ve sběru vysloužilých elektrozařízení Ekoedu.

Powered by Froala Editor