Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Erasmus+ odletěl do Francie | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Erasmus+ odletěl do Francie

Norbert Tlustý 15.05.2024
Týden od 13.5. tráví osm žáků naší školy na druhé "výzkumné cestě" za inspiracemi, jak zapojit žáky do školního života. Po listopadovém Španělsku se žáci z šestých a sedmých tříd odletěli ptát a hledat odpovědi do francouzského Orléans na tamní Collège Saint Exupéry.
Během pěti pracovních dní se žáci setkají se skupinami jejich vrstevníků, kteří mají na starost školní ekologické aktivity, věnují se prevenci šikany nebo vedou školní webové rádio. Budou spoluorganizovat charitativní sbírku a čistit okolí školy.
Naši žáci tedy nebudou pouze diskutovat a získávat informace, ale aktivně se do práce těchto skupin i zapojí a budou se na jejich aktivitách podílet. Snad tak získají i dovednosti, které budou moci využít na naší škole.
Během týdne zde budeme publikovat obrazovou reportáž z naší druhé projektové zahraniční cesty.

Mgr. Tomáš Klinka, PhD.

Seznamovací aktivity:

Čerpáme energii ve školní jídelně:

Pomáháme v charitativní organizaci Secours populaire francais:

Kvíz s eko-asociací "Čistíme Loiru":

I my čistíme!:

Setkání a workshop se skupinou žáků, kteří se starají o prevenci šikany na škole:

Powered by Froala Editor