Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Zuzana vyhrála výtvarnou soutěž | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Zuzana vyhrála výtvarnou soutěž

Norbert Tlustý 26.05.2023

Zuzana Mitková, žáky ně 5.B se umístila na 1. místě 11. ročníku celopražské výtvarné soutěže "VYKOUMEJ KOMIKS 2023"ve své kategorii za 4.-5. ročníky. Byla vybrána mezi 40 oceněnými pracemi ze své kategorie. Její komiks s názvem "Psí cesta" se stala součástí velké vernisáže výstavy v Domě dětí a mládeže na Praze 2 na Vinohradech. Tvoří originální komiksové dílo ve sborníku těch nejlepších letošních komiksů.

Zuzance patří velká gratulace za její vytrvalou několikatýdenní práci, která byla právem oceněna.

Všechna komiksová díla 4 žáků z 5. B a 3 žákyň z 5. C budou zdobit chodby naší školy a možná budou inspirací novým výtvarným talentům. Prohlédnout a přečíst si její komiksový příběh můžete i zde:

          

 

Powered by Froala Editor