Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Žáci 1.A a 1.C na akci Louka na Hůrce | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Žáci 1.A a 1.C na akci Louka na Hůrce

Norbert Tlustý 25.09.2023

Ve čtvrtek 21.9. se dvě z našich prvních tříd zúčastnily ekologicko - přírodovědné akce Louka na Hůrce. Nejprve se děti dozvěděly, jaký je ten nejlepší interval sečení trávy na louce, aby na ní žili živočichové a kvetly na ní květiny ve prospěch přírody. Potom se děti zapojily do pomoci přírodě hrabáním sena na louce. Na závěr měli všichni příležitost chytat na louce do speciální nádobky hmyz a hned se od pana přírodovědce dozvídat názvy těchto živočichů, dotazy byly také na názvy rostlin. Akce pro nás byla velmi přínosným zpestřením v začátcích výuky prvňáčků. 

Powered by Froala Editor