Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Sportovní piknik 1.B na závěr školního roku | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Sportovní piknik 1.B na závěr školního roku

Norbert Tlustý 26.06.2024

Poslední akci tohoto školního roku si žáci 1.B opravdu užili. Dnešní den jsme zahájili procházkou do Panské zahrady, kde si  žáci zasoutěžili ve sportovních disciplínách: překážky, hod, šplh a všichni byli oceněni medailí a pak se osvěžili u pítek s vodou. Poté si odpočinuli na dekách na připraveném pikniku a užili si malování na obličej. Na závěr vycházky si mohly děti pohrát s míči, létajícím talířem nebo jen tak se společně vyřádit na velkém hřišti s hradem. 

Poslední společný sportovní den si celá třída užila a všem žákům přeji krásné prázdniny. 

Mgr. Alexandra Malá

Powered by Froala Editor