Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Reportáž ze Školního Turnaje v Beach Fotbale Beach Soccer | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Reportáž ze Školního Turnaje v Beach Fotbale Beach Soccer

Norbert Tlustý 26.06.2024

Radlice, BeachArena - 14. června 2024

Ve čtvrtek 14. června se v radlické Beach Areně uskutečnil školní turnaj v beach fotbale, kterého se zúčastnilo celkem šest základních škol. Celý den byl naplněn napětím, sportovním duchem a skvělými výkony mladých fotbalistů a fotbalistek.

Každý tým se během turnaje předvedl v několika zápasech, kde bojoval o cenné body do celkového pořadí. Naši reprezentanti ze ZŠ Mládí ukázali neuvěřitelnou týmovou spolupráci a bojovnost, která je dovedla až na skvělé 2. místo.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Fořt Tomáš, Oudránová Anička, Pánek Tobiáš, Mňačko Matyáš, Hartmann Filip, Havelka Matyáš a Bohdaň Richard

Gratulujeme našemu týmu ZŠ Mládí k vynikajícímu výsledku a těšíme se na další sportovní akce.

Mgr. Aleš Trávníček

Powered by Froala Editor