Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Reportáž z Ptačí hodinky 5. ledna 2024 | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Reportáž z Ptačí hodinky 5. ledna 2024

Norbert Tlustý 05.01.2024

„Krásné dobré ráno, vítáme vás na akci Sčítání ptáků 2024. Dnes ráno jsme si přivstali, abychom dorazili na místo, kde se osmáci ze ZŠ Mládí rozhodli sčítat ptáčky. Našli si klidné místo s krmítkem, začali odpočítávat 60 minut a bedlivě pozorovali a do papírového formuláře zapisovali ptáky v okolí. Zde můžeme konkrétně pozorovat třídu 8. B ze ZŠ Mládí pod vedením paní učitelky Ivety Pichlové. Třída se dnes vydala do tohoto zimního počasí, aby pomohla českým ornitologům zmapovat stav ptactva v různých částech naší republiky. Po hodině je hotovo a třída formou online tabulky zapsala výsledky svého pozorování. 

Nestihli jste se akce zúčastnit? Nezoufejte! Můžete se zapojit do dalšího ročníku! O počasí na následující dny se dozvíte v další reportáži. Nyní již se loučíme z Prahy 13. Hezký den a na sčítanou!“

Andrea Mihalíková, Ema Věrčáková – žákyně 8. B

Powered by Froala Editor