Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Lyžařský výcvikový kurz žáků 7. ročníku | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Lyžařský výcvikový kurz žáků 7. ročníku

Alena Merhautová 26.03.2024

Lyžařský kurz pro žáky 7. ročníku již patří k tradičním akcím naší školy a žáci se na něj vždy velmi těší a účastní se ho téměř všichni. Stejně jako i v minulých letech letošní sedmáci v počtu 48 žáků vyrazili v sobotu 23.3. do Pece pod Sněžkou do horské chalupy Lucký, která je umístěna v horní části Hnědého vrchu. 

Ačkoliv se zatím nikdy nestalo, že by kvůli počasí muselo být lyžování nahrazeno turistikou, letos jsme s obavou sledovali vývoj počasí. Předpověď však slibovala ochlazení a dokonce sněhovou nadílku, které se skutečně celá Pec pod Sněžkou dočkala v hojné míře. Jak to vypadá přímo na místě můžete posoudit z fotografií. 

Přejeme příjemný a zážitků plný pobyt a věříme, že si svůj "lyžák" naši žáci užijí ke spokojenosti a získají spoustu nových dovedností nejen na svahu.

Kateřina Wollnerová, vedoucí kurzu


Powered by Froala Editor