Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Žáci 9. tříd v Divadle na Vinohradech | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Žáci 9. tříd v Divadle na Vinohradech

Alena Merhautová 02.10.2023

V pátek 22.9. navštívili žáci devátých tříd divadelní představeni "Romeo a Julie". Shakespearův tragický příběh lásky je znám i těm, kteří hru samotnou nikdy neviděli. Dočkal se též mnoha zpracování - ve filmu, baletu  či muzikálu. 

Žáci měli možnost zhlédnout klasické zpracování této divadelní hry. Celkový dojem jistě umocnilo i to, že se představení odehrávalo v krásných prostorách jedné z hlavních divadelních scén v Praze - Divadla na Vinohradech.

Důkazem toho, že se hra dětem opravdu  líbila, byl i dlouhý potlesk, kterým  herce a jejich výkony v závěru odměnili.

Představení bylo nejen obohacením výuky literatury, ale také skutečným společenským zážitkem.

Ivana Ladmanová, vyučující ČJ


Powered by Froala Editor