CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKY 2. STUPEŇ

Norbert Tlustý 31.03.2023

Vážení rodiče, milí žáci,

ve spolupráci s British Council nabízíme žákům absolvování zkoušek A2 Key, B1 Preliminary a B2 First ve variantě for Schools, jejíž výhodou je, že se obsah této zkoušky se zaměřuje na zájmy a zkušenosti -náctiletých.

Díky partnerství naší školy s Britskou radou mohou naši žáci složit zkoušku za sníženou cenu, která je uvedena u popisu jednotlivých zkoušek.

Cambridge English Exams - bližší info, Přihláška

Přihlášení na zkoušky je možné do 10. 4. 2023.

Zkoušky A2 Key, B1 Preliminary for schools se konají 27.5.2023, zkouška B2 First for schools 3.6.2023

Proč skládat zkoušku?

Každý, kdo úspěšně složí zkoušku Cambridge English, obdrží mezinárodně uznávaný certifikát s dlouhodobou platností jako doklad o dosažené úrovni. Zkoušky jsou uznávány středními školami, univerzitami a soukromými i veřejnými zaměstnavateli po celém světě.

Informace k jednotlivým zkouškám najdete na následujících stránkách, můžete se také poradit s vašimi vyučujícími angličtiny.