Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Butovický zvoneček | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Butovický zvoneček

Norbert Tlustý 16.05.2024

Obvodní kolo soutěže v sólovém zpěvu Butovický zvoneček 2024 proběhlo ve dnech 13. a 14. května. Obvodního kola soutěže se zúčastnilo 75 žáků – zpěváků. Z naší školy se obvodního kola účastnilo 6 žáků – vítězů školního kola a dvě žákyně obdržely diplomy. Sofie Vaňková (1.B) za 3. místo a Barbora Poláková (5.B), z 8. třídy. Barbora svůj zpěv doprovodila hrou na ukulele. Aaron Perry (6.B) byl vyzván k účasti na koncertu vítězů, který se bude konat 22. května v 18:00 hodin v sálu Radnice ÚMČ Prahy 13. Kristýna Harnochová (8.A), která se sama doprovodila na kytaru, obsadila 2. místo. Letošní rok byl pro naši školu úspěšný a už se těšíme na další ročník, který bude 25. jubilejní.

Eva Šislerová

Powered by Froala Editor