Školní družina na Bezpečné třináctce

Norbert Tlustý 30.04.2024

Policejní vrtulník, záchranářský vůz Golem, hasičské vozy, policejní auta a motorky – to vše a mnohem víc si mohly prohlédnout děti z naší družiny na každoroční akci Prahy 13 s názvem Bezpečná třináctka. Tato událost, kde se představují všechny složky integrovaného záchranného systému ČR je mezi dětmi velmi oblíbená nejen proto, že si mohou zblízka prohlédnout stroje a pomůcky, které používají záchranáři, ale i zasoutěžit si o drobné ceny a rozšířit si své vědomosti v různých, život zachraňujících oblastech. Zasloužený obdiv pak sklidily ukázky výcviku policejních psů a koní. Děti ze všech oddělení školní družiny si tak užily aktivně vzdělávací odpoledne.

Za ŠD Petra Hřivnová