Poděkování a přání hezkého léta

Vážení rodiče,
rád bych Vám i touto cestou poděkoval za spolupráci ve školním roce 2019-20, zejména pak za spolupráci a podporující přístup během distanční výuky i následné dobrovolné docházky. Náročné to bylo pro všechny zúčastněné, ale právě díky oboustranně rozumnému přístupu jsme celou situaci zvládli, jak to nejlépe šlo. Určitě jsme se i my dospělí naučili mnoho nového a tyto získané dovednosti i zkušenosti jistě v budoucnosti využijeme. I přes zmíněné zvládnutí situace považuji takový způsob výuky jen za alternativu pro překonání mimořádného stavu. Do budoucna bychom raději děti učili „naživo“ a v osobním kontaktu je vybavili komplexem dovedností, které může poskytnout jen přímá učitelská práce. Proto doufám, že v novém školním roce se opět sejdeme v plné síle a bez zásadních omezení.

Vážení rodiče, milí žáci,
přeji Vám společně s učiteli a zaměstnanci naší školy pohodové a nerušené prožití léta.

PhDr. Jaroslav Vodička, ředitel školy

.