Send a Postcard - Video pohlednice z mého města – celostátní soutěž v anglickém jazyce

06.06.2018

Send a Postcard, bylo pokračováním celostátní soutěže v anglickém jazyce Video pohlednice z mého města, která vznikla na naší škole. Tento školní rok jsme organizovali její 17. ročník, pod patronátem velvyslankyně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice, Její Excelence, paní Jan Thompson a jejího následovatele, Jeho Excelence pana Nicka Archera, pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a za podpory starosty Městské části Praha 13 a ve spolupráci s Jazykovou školou Wattsenglish, Ltd., která pořádala sesterskou soutěž Sing a Song.

Vyhodnocení 17. ročníku proběhlo opět v prostorách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, za účasti soutěžících žáků a studentů, jejich učitelů a rodičů, porotců soutěže, zástupců sponzorů, patronů soutěže a dalších vzácných hostů. Ministra školství na slavnosti zastupoval státní tajemník ministerstva, pan Jindřich Fryč. Akci navštívil také starosta Městské části Praha 13, pan David Vodrážka. Britskou stranu reprezentovala paní Kateřina Vokálová z Britské rady. Více informací o tomto ročníku najdete ZDE.