Aktualizované informace o koronaviru (onemocnění COVID-19)

10.03.2020

aktuálně - ze dne 10. 3. 2020:

Vážení rodiče,

s ohledem na právě přijímaná opatření na úrovni Vlády ČR a MZ ČR (v praxi "uzavření škol"), stanovujeme další postup v součinnosti ze zřizovatelem. Zatím jsou k dispozici pouze tisková prohlášení a jakmile budeme znát konkrétní postup (tedy co konkrétně to bude znamenat), budeme vás informovat.

Nařízení, která budou vyplývat z opatření MZ, budeme muset dodržet.

Děkujeme za pochopení.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dřívější zpráva:

Vážení rodiče,

aktuální situaci kolem koronaviru sledujeme, jsme v součinnosti s kompetentními orgány. Rozhodně nechceme přispívat k šíření paniky, ale ani cokoli podcenit. V případě potřeby jsme připraveni přijmout konkrétní opatření bezodkladně, v kooperaci zejména se zřizovatelem školy, KHS, MŠMT a MZ. Zajímají-li vás oficiální informace a doporučení, můžete si je přečíst v následujících odkazech:

Aktualizované komplexní informace MŠMT zde. Informace Odboru školství MČ Praha 13 zde.

Informace aktualizované o Opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 7. 3. 2020, které nařizuje všem osobám, které se v období od 7. 3. 2020 navrátí z Itálie, aby tuto skutečnost oznámili svému lékaři - celý text zde.

PhDr. Jaroslav Vodička

.