Erasmus Days 2019 na naší škole – oslava programu Erasmus+

10.10.2019

Program Erasmus+ je součástí naší školy již téměř deset let. Během 4 projektů se z něj mohly radovat desítky žáků i učitelů. Proto jsme se rozhodli již podruhé zapojit do celosvětového dne Erasmu+ nazvaného Erasmus Days. Zařadili jsme se tak mezi 130 dalších institucí v České republice. Během čtvrtečního dopoledne tak žáci mohli lépe poznat program, který je bude provázet až do vysokoškolských studií, ale i náš aktuální projekt Virtual and Real in Our Life, a to formou kvízu, který pro ně připravil Erasmus+ team naší školy.

Možnost něco se dozvědět a být za to odměněn drobností propagující program se u žáků setkala s velkou odezvou. Jak celé hledání odpovědí, příprava a vyhodnocování probíhaly, se můžete sami podívat na fotografiích. Děkujeme všem zapojeným žákům a pomocníkům z řad 8.A. Poděkování patří i Domu zahraniční spolupráce za hezké ceny! A za rok se těšíme na další Erasmus Days.

Mgr. Tomáš Klinka, PhD. - koordinátor projektů Erasmus+