Škola v přírodě 5. tříd

20.06.2019

Žáci 5. tříd se v polovině června vydali na společnou školu v přírodě. V tomto článku jsme Vám přinesli informace z Josefova Dolu, v krásném údolí v Jizerských horách, kde naši páťáci se svými učitelkami školu v přírodě prožili. Co všechno od pondělí do pátku prožili a zažili napoví fotografie s krátkými popisy aktivit.

4. den: Dnes jednotlivé skupiny prošly „minovým“ polem a s pomocí získaných indícií každá třída objevila svou truhlu s diamantovou kočkou. Po vydatné svačině si děti vyzkoušely brannball a další hry. Večer bude dlouho očekávaná diskotéka.
3. den: "Ráno jsme si přispali a vyrazili na výlet k rozhledně Bramberk. Cestou jsme poznávali rostliny a tříbili si postřeh při kolektivní hře "klíště"." Třešničkou na dortu byla návštěva Husky farmy, kde si děti mohly pohladit psy a dozvěděly se spoustu zajímavostí o netradičním sportu.

2. den: Dnes ráno všechny přivítala vůně domácích rohlíků a bohatý švédský stůl. Po snídani následovala výuka a odpoledne se děti roztančily v rytmu cha cha. Po večeři následovala hra "ninja", která všechny chytla. „Moc zdravíme rodiče, pohledů jsme zatím moc neposlali, nemáme čas!“

Když se v úterý setmělo, čekala archeology noční hra, v níž zvítězila poctivost jednoho z týmů.

1. den: Děti se dnes seznámily s celopobytovou hrou. Rozdělily se do skupin a v nich se vydaly po stopách diamantové kočky, konkrétně v blízkém lese objevily deník pana Jamese Arthura Williamse. Zdravíme rodiče i do školy.

Volná chvilka v okolí hotelu.

Čtení z deníku pana Jamese Arthura Williamse.