Škola v přírodě 3. tříd

14.06.2019

Školu v přírodě absolvovali v druhém červnovém týdnu žáci 3. tříd. Tato škola v přírodě měla téma "Mladý zdravotník". Všechny výukové i soutěžní aktivity byly zaměřeny na první pomoc a učivo o člověku a zdraví. V článku najdete několik zpráv o dění v Hluboké, kde se tato škola v přírodě odehrávala. Zprávy jsou doplněny i fotografiemi.

5. zpráva: Cestou domů se výprava zastavila na Orlíku. Pak už se žáci dvěma autobusy svezli až ke škole.

4. zpráva: Čtvrtý den dopoledne účastníci školy v přírodě plnili sportovní disciplíny v areálu hotelu. Po odpoledním klidu se vypravili do ZOO Hluboká.

3. zpráva: Středa byla věnována dopravní výchově. Metodou skládankového učení žáci získali informace pro bezpečný pohyb cyklistů a chodců v silničním provozu. Odpoledne strávili plněním aktivit a úkolů, kde využili všechny nové poznatky z dopravy. Večer žáci trávili tvorbou deníku švp s využitím mapy okolí.

2. zpráva: I druhý den počasí našim třeťákům přálo. Věnovali se formou her a skupinových aktivit učivu o lidském těle.

1. zpráva: Výprava v pořádku dorazila na místo, všichni jsou ubytovaní a program se rozběhl.