Soutěžíme ve sběru papíru

03.10.2018

pan-popelaJiž 11 let „Soutěžíme s panem Popelou“. Úkolem je nasbírat co největší množství starého papíru. Na nejlepší školy opět čekají věcné odměny – sportovní potřeby, společenské hry a reklamní dárky. Za peníze získané ze sběru papíru jsme žákům již pořídili stoly na stolní tenis, stolní fotbaly a řadu věcných odměn. V loňském školním roce jsme jako škola skončili druzí v Praze a Středočeském kraji podle celkového množství odevzdaného papíru.

Těšíme se, že se naši žáci i letos zapojí do této ekologické soutěže a pomohou tak alespoň trochu odlehčit životnímu prostředí kolem nás. V rámci školy proběhne vyhodnocení nejpilnějších žáků.

V uvedených termínech mohou žáci nosit (nebo s rodiči přivézt) sběr na školní dvůr.

U pana školníka nahlásí jméno, třídu a hmotnost přineseného papíru.

Děkujeme rodičům i dětem za skvělé 2. místo ve Středočeském kraji v loňském roce soutěže (v hodnocení podle celkového množství odevzdaného papíru).

Termíny sběru papíru:

8. - 12. října 2018