Soutěžíme ve sběru papíru

30.08.2017

pan-popelaJiž deset let „Soutěžíme s panem Popelou“. Úkolem je nasbírat co největší množství starého papíru. Na nejlepší školy opět čekají věcné odměny – sportovní potřeby, společenské hry, reklamní dárky. Za peníze získané ze sběru papíru jsme již pořídili žákům stolní fotbaly a řadu věcných odměn. V loňském školním roce jsme opět skončili třetí ve Středočeském kraji podle celkového množství odevzdaného papíru.

Těšíme se, že se naši žáci i letos zapojí do této ekologické soutěže a pomohou tak alespoň trochu odlehčit životnímu prostředí kolem nás. V rámci školy proběhne vyhodnocení nejpilnějších žáků. V uvedených termínech mohou žáci nosit sběr na školní dvůr. U pana školníka nahlásí jméno, třídu a hmotnost přineseného papíru. Děkujeme rodičům i dětem za skvělé 3.místo ve Středočeském kraji v loňském roce soutěže (v hodnocení podle celkového množství odevzdaného papíru).

Termíny sběru papíru:

11.   -  15. září 2017