Sběr papíru

16.01.2020

pan-popelaI v letošním roce se naše škola zapojuje do soutěže ve sběru papíru. V loňském školním roce jsme se v rámci středočeského kraje umístili na 2. místě. Jak se můžete zapojit? V uvedených termínech mohou žáci nosit (nebo s rodiči přivézt) sběr na školní dvůr. V recepci u pana školníka nahlásí jméno, třídu a hmotnost přineseného papíru. V závěru roku proběhne vyhlášení a ocenění nejpilnějších žáků.

Nejbližší termín sběru: 9. - 13. března

Za peníze získané ze sběru papíru jsme žákům již pořídili stoly na stolní tenis, stolní fotbaly a řadu věcných odměn. V loňském školním roce jsme jako škola skončili druzí v Praze a Středočeském kraji podle celkového množství odevzdaného papíru.

Těšíme se, že se naši žáci i letos zapojí do této ekologické soutěže a pomohou tak alespoň trochu odlehčit životnímu prostředí kolem nás. V rámci školy proběhne vyhodnocení nejpilnějších žáků.

Termíny sběru papíru:

7. - 11. října 2019

6. - 16. ledna 2020

9. - 13. března 2020

11. - 15. května 2020

(právo na změnu vyhrazeno)