Dr. Klutz - ONE MAN ENGLISH THEATRE

03.04.2019

Společnost Dr. Klutz – ONE MAN ENGLISH THEATRE přivezla začátkem dubna do naší školy tři anglická představení pro žáky 1. stupně. Představení pro 1. a 2. třídy, pod názvem The Cooking Show. Žáci třetích a čtvrtých tříd se prostřednictvím představení Bilby´s Bush Adventure vypravili do Austrálie a seznámili se s příběhem i některými zvláštními živočichy, kteří tento světadíl obývají. Show šíleného profesora – The Mad Professor Show – bylo určeno žákům 5. tříd.

Opět jsme se setkali s panem Schelie Nielsenem, který jako vždy dokázal své dětské diváky vtáhnout do představení, a někteří žáci tak byli sami na chvíli aktéry představení. Pod jednotlivými názvy představení si můžete ve cvičeních zopakovat, o čem představení pojednávalo.

Pan Nielsen pochválil angličtinu našich žáků a pochválil je i za jejich interakci.