Ježíškova vnoučata

11.12.2018

Všichni jsme součástí rodiny, kterou milujeme. Máme rádi nejen rodiče, sourozence, ale i babičky a dědečky. Slyšeli jsme výzvu pana Martina Ondráčka z Českého rozhlasu o projektu Ježíškova vnoučata, který připravuje pro babičky a dědečky v domovech pro seniory velké překvapení. K němu potřebuje přáníčka od dětí. Proto jsme se pustili všichni do malování, lepení a stříhání. Chtěli jsme udělat radost všem těm, kteří tu svoji milující rodinu bohužel nemají.

Určitě se nám to povedlo, přáníčka vyráběly děti z několika tříd 1. stupně a postupně naplnily velikou krabici, která přijde poštou do Českého rozhlasu. Tam si ji převezme tým Ježíškových vnoučat. Přáníčka přibalí k dárkům, které poputují do domovů pro seniory.

Zuzana Zemanová a žáci 1. stupně