Hodina pohybu navíc – pokračování jinak

23.03.2018

Naše škola se od školního roku 2015/2016 zapojila do projektu Hodina pohybu navíc. Projekt první dva roky probíhal bez větších problémů a děti ve školní družině si hodiny s paní učitelkou Pavlou Fialovou a panem učitelem Zdeňkem Poláčkem velmi oblíbily.

Tento projekt byl dva roky financován ze strany MŠMT. V tomto školní roce již financován není. Nechceme jej však úplně zrušit, a proto projekt zajistíme svými silami. Hodinu pohybu převezmou vychovatelky školní družiny, které do této doby s učiteli úzce spolupracovaly. Do konce školního roku mají oddělení školní družiny I. B, II. A a III. A jednou týdně k dispozici tělocvičnu, kde budou děti dále rozvíjet své pohybové schopnosti. Je nám líto, že končí projekt, který měl podpořit pohyb dětí a přivést je ke sportování, ale bez financování to nejde.