Dětský úsměv spojený s reportáží do dámského časopisu ŽENA-IN

12.01.2018

Žáci 5. B se i tento rok zapojili do preventivního projektu Dětský úsměv, kde se věnují dentální hygieně. Z celkových šesti lekcí, již absolvovali dvě hodinové lekce.
V úvodní lekci žáci dostali nový zubní kartáček s krytkou a štítkem, spolu se 4. dílem pracovního sešitu vydaný Českým zeleným křížem.

Během celé lekce se děti učí systematicky čistit si zuby, kdy jedna skupina pracuje v pracovním sešitě a druhá se věnuje praktickému čištění zubů. Pak se skupiny vymění. Většina dětí si však poctivě čistí zuby po celou dobu, a to jak při vyplňování pracovních listů či při výkladu a povídání s lektorkou.

V listopadu byla 1. lekce obohacena a spojena s reportáží do dámského elektronického časopisu ŽENA-IN, kde pod rubrikou Zdraví - Zuby najdete článek s názvem "Zpět do lavic! Naučit se správně čistit si zuby je vždy vhodný čas"

Mgr. Pavla Fialová, tř. učitelka