Čtvrteční čtení se školní družinou

08.12.2017

V tomto školním roce se v rámci školní družiny více věnujeme čtení, recitaci, porozumění čtenému textu a dalším aktivitám, které jsou spojené s knihou. Jednou takovou milou aktivitou je čtvrteční čtení ve školní knihovně, kdy nás navštěvují prarodiče a rodiče družinových dětí a ostatním dětem předčítají z jejich oblíbených knih a povídají si s nimi o svých literárních hrdinech.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem babičkám a maminkám, které s láskou a trpělivostí dětem v naší knihovně čtou a zároveň chceme také pozvat další prarodiče, ale i rodiče ke společnému čtení. Těšíme se společně s dětmi na další napínavé literární příběhy. Případní zájemci se mohou obrátit na kteroukoli vychovatelku školní družiny.

za ŠD Petra Hřivnová