MEZINÁRODNÍ CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKY pro mladší žáky 2019

08.03.2019

Vážení rodiče a milí žáci, i v tomto školním roce bylo možné složit na naší škole mezinárodní cambridgeskou zkoušku pro mladší žáky v úrovních STARTERS, MOVERS a FLYERS. O letošním termínu a kdy je možné očekávat výsledky se dočtete dále v článku.

Cambridge Young Learners English Tests

Cambridgeské zkoušky pro děti ve věku od 7 do 12 let ve třech úrovních Starters pro žáky 3. - 4. tříd, Movers pro žáky 4. - 5. tříd a Flyers pro žáky 5. – 6. tříd proběhly ve čtvrtek 7. března 2019.
Materiály ze zkoušek jsou odeslány do Cambridge ve Velké Británii. Výsledky zkoušek je možné očekávat přibližně za měsíc.
Jakékoliv dotazy ke zkouškám vám zodpovědí učitelé angličtiny nebo zástupce ředitele pro I. stupeň.

Cílem cambridgeských zkoušek pro mladší žáky (3. – 6. ročník) CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS ENGLISH TESTS je vyzkoušet si odpovídající a smysluplné používání jazyka, změřit přesně a dostatečně žákovy jazykové schopnosti a dovednosti, vytvořit kladný vztah k mezinárodním zkouškám a povzbudit žáky k efektivnímu učení a učitele k výuce. Zkoušky jsou pro žáky velmi motivující. Výsledky, oceněné mezinárodní institucí absolventům zkoušek, dodávají pocit jistoty a sebevědomí v používání angličtiny a jsou silným povzbuzením k jejímu dalšímu studiu.