MEZINÁRODNÍ CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKY pro mladší žáky 2019

15.04.2019

Vážení rodiče a milí žáci, i v tomto školním roce bylo možné složit na naší škole mezinárodní cambridgeskou zkoušku pro mladší žáky v úrovních STARTERS, MOVERS a FLYERS. Absolventi převzali certifikáty z Cambridge dne 15. dubna.

Cambridge Young Learners English Tests

Cambridgeské zkoušky pro děti ve věku od 7 do 12 let ve třech úrovních Starters pro žáky 3. - 4. tříd, Movers pro žáky 4. - 5. tříd a Flyers pro žáky 5. – 6. tříd proběhly ve čtvrtek 7. března 2019.
Materiály ze zkoušek jsou odeslány do Cambridge ve Velké Británii. Výsledky zkoušek dorazily poštou do školy a v pondělí 15. dubna budou certifikáty slavnostně absolventům zkoušek předány.
Jakékoliv dotazy ke zkouškám vám zodpovědí učitelé angličtiny nebo zástupce ředitele pro I. stupeň.

Cílem cambridgeských zkoušek pro mladší žáky (3. – 6. ročník) CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS ENGLISH TESTS je vyzkoušet si odpovídající a smysluplné používání jazyka, změřit přesně a dostatečně žákovy jazykové schopnosti a dovednosti, vytvořit kladný vztah k mezinárodním zkouškám a povzbudit žáky k efektivnímu učení a učitele k výuce. Zkoušky jsou pro žáky velmi motivující. Výsledky, oceněné mezinárodní institucí absolventům zkoušek, dodávají pocit jistoty a sebevědomí v používání angličtiny a jsou silným povzbuzením k jejímu dalšímu studiu.

Ne všichni absolventi se mohli hromadného předávání certifikátů zúčastnit. Pokud máte zájem o tuto fotografii ve větším rozlišení, napište si o ni mailem na tlusty@zsmladi.cz. Uveďte prosím jméno kandidáta, který zkoušku absolvoval.