Nabídka dvou nových kroužků pro žáky 1. stupně

10.09.2017

Agentura BERU kroužky nabízí na naší škole nově dva nové kroužky - Hollywood Club a Moje zvířátko. Bližší informace najdete dále v textu.

Hollywood Club

Baví Vaše děti natáčet, hrát, režírovat, tvořit a hlavně užívat si plno zábavy? Přihlašte je na náš kroužek s hollywoodským programem. Během jednoho pololetí si děti vyzkoušejí snad všechna povolání, která s filmem souvisejí - od scénáristů, klapky, kulisových architektů, kameramanů, střihačů až po herce. Na konci našeho kroužku vznikne krátký film.

Moje zvířátko

Kroužek Moje zvířátko je unikátní novinkou mezi nabízenými aktivitami pro děti. Každý týden se děti seznámí s jiným zvířátkem, za rok tak mohou poznat více než třicet různých zvířátek a to nejen domácích, ale i exotických. Cílem jednotlivých lekcí je především hlubší seznámení se světem zvířat a pochopení jejich potřeb. Děti učíme jak o jednotlivá zvířátka pečovat, jak se k nim chovat či naopak nechovat. Díky živému zvířeti, které je přítomno po celou hodinu jsou děti motivované se o něm hravou formou učit. Celou lekcí děti provází náš proškolený lektor zajímající se jak o svět zvířat, tak samozřejmě i svět dětí. Naše lektory často doprovází majitel konkrétního zvířátka, který se s dětmi rád podělí o zajímavosti se zvířátkem spojené. Důležitým prvkem v našem kroužku je poznání a zkušenost, proto dbáme na to, aby si děti všechny činnosti související s chovem zvířátka vyzkoušely. V praxi to následně vypadá tak, že děti venčí pejska, mění piliny morčátku, krmí kočku, čistí akvárium či se prochází s kozlíkem apod.

Další informace zde.