Republikové finále OVOV

11.09.2017

Ve dnech 7. - 9. září se čtyři žákyně naší školy zúčastnily republikového finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Brně. Spolu se stovkami dalších závodníků prošly dvoudenním desetibojem OVOV. Naše reprezentantky předvedly jedinečné nasazení a svými výkony zajistily, že tento ročník byl pro naši školu nejúspěšnější vůbec. Markéta Adamková z 5.A si mohla nasadit pomyslnou zlatou korunu, protože po vítězství ve školním, okresním a krajském kole nezaváhala a s přehledem vyhrála i republikové finále.

V dokonalé atmosféře republikového finále a za velmi příjemného počasí se našim žákyním skutečně dařilo. Kromě samotného závodu byl pro účastníky připraven i bohatý doprovodný program - autogramiáda olympioniků, golfová akademie, handbike, lezecká stěna, trenažer surfingu, lukostřelba, rukodělné činnosti, přehlídka vojenské a policejní techniky a další.

Závěrečné umístění našich závodnic:

Markéta Adamková (5.A) - 1. místo v ročníku 2007 - mistryně ČR
Zuzana Szymanská (8.B) - 15. místo v ročníku 2004