UpWord English - nové kurzy s rodilým mluvčím

09.09.2017

UpWord English je vzdělávací systém, který přináší kvalitní jazykovou výuku dětem na českých základních školách již od roku 2004. Výuku anglického jazyka zajišťují rodilí mluvčí s pedagogickým vzděláním. UpWord English je součástí Asociace Cambridgeských škol v ČR a partnerskou institucí Britské Rady (British Council). Ta od letošního školního roku pořádá kurzy pouze v sídle Britské rady. UpWord English nabízí kurzy angličtiny pro žáky naší školy, které se budou konat přímo ve škole. (více v článku)

Výuka angličtiny doplňuje české kurikulum a ŠVP na jednotlivých školách a používá principy CLIL (Content and Language Integrated Learning – tj. výuka jazyka současně s výukou předmětu).  Počet hodin výuky týdně je nastaven podle zájmu rodičů a možností, které se nabízejí na jednotlivých školách - od jedné do čtyř i více hodin týdně.
Cena výuky za pololetí je cca 3000kč (jedna hodina týdně), 6000kč dvě hodiny týdně.  Přesné částky vypočítáme později v závislosti na konkrétním počtu hodin výuky ve školním roce.
Podrobnější informace o nás jsou k nalezení na http://upword-english.wbs.cz .
Rodiče dětí ze ZŠ Mládí mají k dispozici webové stránky mladi.upwordenglish.cz, kde mohou vyplnit formulář a přihlásit své dítě na hodiny angličtiny.
Přihlásit se můžete také zasláním emailu s následujícími informacemi na adresu office@upwordenglish.cz:
Jméno rodiče / tel. číslo
Jméno a třída dítěte
Máte-li zájem o 1 hodinu týdně nebo 2 hodiny týdně
Pro otevření skupiny je potřeba, aby se sešlo minimálně 7 dětí.  Maximální počet je 13.
Rozvrh hodin upřesníme, počítáme s odpoledními hodinami v pondělí a ve čtvrtek tak, aby děti mohly využít i anglickou družinu.
Po obdržení informací se Vám obratem ozveme s potvrzením přihlášky a dalšími informacemi.

Za tým UpWord English,
Marek Mudřík