UpWord English - kurzy s rodilým mluvčím

03.09.2019

UpWord English je vzdělávací systém, který přináší kvalitní jazykovou výuku dětem na českých základních školách již od roku 2004. Výuku anglického jazyka zajišťují rodilí mluvčí s pedagogickým vzděláním, ve třídách je přítomen i kvalifikovaný český asistent. UpWord English je součástí Asociace Cambridgeských škol v ČR a partnerskou institucí Britské rady (British Council). UpWord English nabízí kurzy angličtiny pro žáky naší školy, které se konají přímo ve škole. (více v článku)

Výuka angličtiny doplňuje české kurikulum na jednotlivých školách a používá principy CLIL (Content and Language Integrated Learning – tj. výuka jazyka současně s výukou předmětu). UpWord English nabízí kurzy angličtiny přímo v prostorách ZŠ Mládí. Výuka probíhá v odpoledních hodinách v rozsahu 2 vyučujících hodin 2x týdně. Minimální počet studentů ve třídě je 7 žáků, maximální počet je 13 žáků.

Podrobnější informace o programu Upword English naleznete na webových stránkách www.upwordenglish.cz. Přihlášky do kurzů budeme přijímat do naplnění maximálního počtu dětí v jednotlivých skupinách. V případě zájmu prosím napiště na m.mudrik@upwordenglish.cz. V emailu uveďte jméno studenta, třídu, své plné jméno a kontaktní telefonní číslo.

Za tým UpWord English pro ZŠ Mládí

Marek Mudřík