UpWord English - kurzy s rodilým mluvčím

10.09.2018

UpWord English je vzdělávací systém, který přináší kvalitní jazykovou výuku dětem na českých základních školách již od roku 2004. Výuku anglického jazyka zajišťují rodilí mluvčí s pedagogickým vzděláním. UpWord English je součástí Asociace Cambridgeských škol v ČR a partnerskou institucí Britské Rady (British Council). Ta od letošního školního roku pořádá kurzy pouze v sídle Britské rady. UpWord English nabízí kurzy angličtiny pro žáky naší školy, které se budou konat přímo ve škole. (více v článku)

Výuka angličtiny doplňuje české kurikulum a ŠVP na jednotlivých školách a používá principy CLIL (Content and Language Integrated Learning – tj. výuka jazyka současně s výukou předmětu).  Počet hodin výuky týdně je nastaven podle zájmu rodičů a možností, které se nabízejí na jednotlivých školách - od jedné do čtyř i více hodin týdně.

Podrobnější informace jsou k nalezení na http://upword-english.wbs.cz .
Rodiče dětí ze ZŠ Mládí mají k dispozici webové stránky mladi.upwordenglish.cz, kde mohou vyplnit formulář a přihlásit své dítě na hodiny angličtiny.

Přihlásit se můžete také zasláním emailu s následujícími informacemi na adresu office@upwordenglish.cz:
Jméno rodiče / tel. číslo
Jméno a třída dítěte